O nas

Firma Remontowo Budowlana ‘’BARTOSIK’’ jest firmą rodzinną. Obszarem na którym wykonujemy prace jest Rybnicki okręg węglowy i miasta ościenne.
Wykonujemy usługi budowlane, usługi remontowe, wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, budowa domów, ocieplenia i elewacje budynków. Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wszelkie prace remontowe, wykończeniowe, dekarskie, ocieplenia i elewacje nam zlecone zostaną solidnie wykonane.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług po atrakcyjnych cenach, ponieważ polecenie naszej firmy przez Klienta, jest najlepszą możliwością reklamy.
Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu .Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją a zadowolenie Klienta jest naszym celem.
Pragniemy w dalszym ciągu podnosić jakość naszych usług i tym samym spełniać Państwa wszelkie oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej do Klientów z województwa śląskiego.
Jeśli poszukujesz rzetelnej ekipy, która wykona remont mieszkania, ocieplenie budynku, lub inne prace remontowe albo ogólnobudowlane to trafiłeś na właściwą stronę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .